Najważniejsze Informacje
UWAGA! W zależności od typu i ustawień monitora, kolory wydruków, mogą się różnić od tych widocznych na ekranie. Jeśli zależy Państwu na dokładnym odwzorowaniu kolorów – prosimy skontaktować się z naszym biurem obsługi.

Jak zamawiać fototapety?
1. Wybierz materiał: Flizelina (65 zł/m2), Lateks PREMIUM (79 zł/m2) lub Papier Lateksowy (45 zł/m2).
2. Podaj wymiary fototapety.
3. Po wypełnieniu formularza i opłaceniu zamówienia, otrzymasz projekt dostosowany do uwag i wymiarów podanych w zamówieniu. Ze względu na różnicę wymiarów, projekty mogą delikatnie odbiegać od wizualizacji przedstawionych na stronie. Po przesłaniu indywidualnej wizualizacji istnieje możliwość korekty wzoru, warto na to zwrócić uwagę – aby otrzymać projekt dostosowany do własnych potrzeb.

Jeśli potrzebujesz pomocy – skontaktuj się z nami, tel. 883 029 855 lub wyślij e-mail: biuro@dzieciatko.pl.

Jaki materiał wybrać?
Wybierz produkt najwyższej jakości (fototapetę flizelinową lub zmywalną fototapetę – lateks PREMIUM), papier lateksowy zamawiasz na własną odpowiedzialność!
Fototapety flizelinowe i lateksowe PREMIUM drukowane są „na styk”. Papier Lateksowy drukujemy na zakładkę około 1 cm.

Dlaczego warto wybrać fototapetę lateksową PREMIUM?
1. Na ten materiał udzielamy 3-letniej gwarancji (właściwości wodoodporne i nieblaknięcie kolorów).
2. Można ją czyścić na mokro (Laminat w specyfikacji posiada atest zmywalności, dzięki czemu odbierany jest pozytywnie przez Sanepid).
3. Jest wodoodporna i bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.
4. Latex 212g to najlepszy papier do fototapet o fotograficznej jakości wydruku i bardzo wysokim nasyceniu kolorystycznym.
5. Materiał przeszedł pozytywnie test na rozprzestrzenianie się płomieni i posiada na to certyfikat (B1).
6. Sposób naklejania – „krawędź w krawędź” (cięcie pod kątem żeby łączenia były jak najmniej widoczne), fototapety są precyzyjnie docięte.
7. Eco druk. Ekologiczna technologia druku.

Uwagi dotyczące montażu
1. Przed przystąpieniem do klejenia należy bezwzględnie sprawdzić stan fototapety.
W celu oceny stanu tapety i jej zgodności z oczekiwaniami, najlepiej rozłożyć obok siebie, na suchej i czystej powierzchni, wszystkie jej pasy zadrukiem do góry.
Jeżeli tapeta składa się z kilku brytów, należy sprawdzić czy zgadza się wzór, oraz czy nie różni się kolorystyka lub gramatura poszczególnych fragmentów na łączeniach.
2. Rozmieszaj klej według instrukcji na opakowaniu, następnie połóż bryt wydrukiem do podłogi i posmaruj go klejem, tak aby każdy fragment był mokry, następnie kładź tapetę na ścianę, zaczynając od lewej bądź prawej strony.
Przyklejamy od góry, wygładzając (np. gumowym wałkiem), jednocześnie wypychając pęcherzyki powietrza.
3. UWAGA! Fototapety flizelinowe nie wymagają smarowania brytów, wystarczy nałożyć klej na ścianę! Klej nakładaj systematycznie tak, aby nie wysechł przed położeniem tapety. Najlepiej na powierzchnie nieco tylko większą, niż nakładany bryt tapety.
PORADA: Tapety flizelinowe dobrze aplikuje się za pomocą gotowego kleju Metylan Extra.
Po naklejeniu fototapety pozostawiamy ją do wyschnięcia, tak aby nierówności się wchłonęły.

UWAGA! Producent nie odpowiada za błędy podczas montażu fototapety.

Szczegółowe uwagi dotyczące montażu fototapet:
– Bardzo ważne jest, aby kolejne części/pasy tapety pozostawiać do nasiąknięcia klejem na taką samą ilość czasu. Pozostawienie na dłuższy lub krótszy czas spowoduje, że części będą miały inną długość i wzory mogą do siebie nie pasować.
– Zwróć szczególną uwagę aby nie „przemoczyć” fototapety klejem.
– Pamiętajmy, że na styku brytów nie da się w 100% wyeliminować efektu łączenia.
– Aby miejsce połączenia brytów było mniej niewidoczne, należy docisnąć je gumowym wałkiem.
– W trakcie tapetowania oraz do czasu wyschnięcia tapet (kilka dni) należy bezwzględnie unikać przewiewów i intensywnego wietrzenia pomieszczenia. Nie należy tapetować w trakcie letnich upałów, a zimą intensywnie ogrzewać tapetowane pomieszczenie. Nie należy używać żadnych dodatkowych urządzeń (grzewczych, nawiewowych itp.) przyspieszających wysychanie tapet. Powodują (podobnie jak zbyt niska wilgotność powietrza w pomieszczeniu), zbyt szybkie wysychanie tapet na ścianie, a w konsekwencji powstawanie szczelin pomiędzy pasami.
– UWAGA! Jeśli nie jesteś pewny, że potrafisz położyć fototapetę zleć to fachowcowi, który ma doświadczenie w kładzeniu fototapet.

Czas oczekiwania na zamówienie
Fototapety wysyłka od 4 do 6 dni roboczych (od dnia zaakceptowania wizualizacji)

Reklamacje
Pamiętaj, zawsze sprawdzaj produkt przed jego montażem – jest to warunkiem złożenia reklamacji. Jeżeli po dostarczeniu produktu wykryjesz jego wady techniczne, poinformuj nas, wysyłając wiadomość na: biuro@dzieciatko.pl. Do wiadomości dołącz zdjęcia uszkodzenia, następnie prześlij do nas fototapetę w nienaruszonym stanie. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, wyślemy do Ciebie prawidłowy produkt lub zwrócimy Ci pieniądze.

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI
1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

ADRES DO REKLAMACJI
Agencja Reklamy RekLama Design Łukasz Kopaczek
Dominikańska 12
39-400 Tarnobrzeg
tel. 883 029 855
biuro@dzieciatko.pl
NIP 867 212 34 92

Zwroty
Ograniczenie prawa do odstąpienia
Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje
Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach dokonania zakupu na odległość nie przysługuje w przypadku, gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według indywidualnej specyfikacji konsumenta. Wszystkie Nasze produkty sprzedawane za pośrednictwem serwisu DZIECIATKO.PL są produkowane pod indywidualne zamówienie (wzór, wymiar) i nie podlegają pod prawo odstąpienia od umowy. Jeżeli jednak produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami! Zadowolenie naszych Klientów to nasz priorytet!

CZAS NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY
14 dni

ADRES DO ZWROTU
Agencja Reklamy RekLama Design Łukasz Kopaczek
Dominikańska 12
39-400 Tarnobrzeg
tel. 883 029 855
biuro@dzieciatko.pl
NIP 867 212 34 92

KOSZT PRZESYŁKI ZWROTNEJ POKRYWA
kupujący

Odświeżanie...
  • Brak produktów w koszyku.